O mnie

zdjecie_omnieJestem pełną entuzjazmu kobietą. W życiu kieruję się pozytywnym myśleniem. Skupiam się na dążeniu małymi kroczkami do wymarzonego celu co daje mi radość i satysfakcję. Wsłuchuję się w swoją intuicję. Uczę się na własnych błędach, wprowadzając zmiany. Balansuję, zyskując równowagę, możliwość życia w pełni z samą sobą. Moją codziennością jest wdzięczność, karmię się drobnymi radościami jakie niesie dzień. Wybieram światło zamiast ciemności. Jestem przykładem na to, że można żyć pasją, realizując siebie. Moim atutem jest otwartość na drugą osobę, uważne słuchanie, bezpośrednia komunikacja i empatia.

Motto: ,,W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie… Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu”. Vivian Greene

Misja: Sprawić, aby inni umieli odkrywać swoje wewnętrzne piękno i swój potencjał.

Jestem coachem ACSTH (Approved Coach Specific Training Hours), akredytowanym przez ICF (International Coach Federation). Pracuję w oparciu o standardy ICF. Jestem również nauczycielem i wychowawcą, ukończyłam Uniwersytet Szczeciński, kierunek pedagogika, skończyłam studia podyplomowe z doradztwa.

Swoją pracę opieram na wieloletnim doświadczeniu oraz wiedzy wyniesionej z kursów, szkoleń i studiów. Podczas sesji stosuję nowoczesne i skuteczne metody pracy: NLP, elementy coachingu prowokatywny oraz wizualizację, afirmację i ćwiczenia oddechowe.